Vystavovatelé Q - U

Vystavovatelé Q - U

 

 

 

Qualitop s.r.o.

Velkoobchod papíru a obalových materiálů

www.qualitop.cz

 

 

Výroba samolepicích etiket RAYFILM ve formátu A4-A2, samolepicí papíry a fólie A4 - SRA3, foto papírů, průsvitky. Materiály pro DIGITÁLNÍ TISK a COLOR LASER A4 - SRA3. DIGITÁLNÍ a VELKOPLOŠNÝ TISK, tisk FOTOGHRAFII a KALENDÁŘŮ.
www.rayfilm.cz

 

 

Lepicí pásky, obálky (bublinkové,poštovní,nalepovací, kartonové, atd.), kancelářské potřeby (pořadače, obálky s drukem,katalogové knihy, psací podložky, EU obaly, atd.)
www.pasky-obalky.cz

 

 

Výroba kancelárských potrieb z papiera a lepenky - poradače, šanony- pákové, krúžkové, karisbloky, podložky s klipom, spisové obaly, reklamné zakladače, archívne poradače, stolové krabice - knihvazačské práce.

www.resko.sk

 

 

Dovozce a distributor kancelářských potřeb (kuličková pera, náplně, nůžky, lepidla, děrovačky, sešívačky, drátěný program, spony, klipy), dárkových a reklamních předmětů (portfolia, dárkové sady) a školních potřeb (pastelky, voskovky, štětce aj.)

www.sakota.cz

 

 

 

Firma SCA Morava s.r.o. je přímým dovozcem a distributorem kanc. potřeb, psacích potřeb, kávy, čaje. Zajišťuje rychlou a spolehlivou distribuci sortimentu značek KORES, PENTEL, SHARP, CITIZEN, salvadorské kávy Cafe Majada a indických čajů Premier´s.

www.scamorava.cz

 

 

 

Společnost SPOKEY s.r.o. vyrábí a dováží kancelářské, školní a kreativní potřeby pod vlastní značkou EASY. Celá nabídka je prezentována na www.easyoffice.cz. Expedice zboží do 24hod od přijetí objednávky. SPOKEY- dodavatel pro velkoobchody.

 

 

Vyrábíme papírové pokladní kotoučky, kreslící karton, vlnitou lepenku, úklidový papír, papírové ručníky a utěrky. Zpracováváme papír, fólie, textilie a jiné materiály. Nabízíme služby archování, podélné a příčné řezání, převíjení, flexotisk, stáčení.

www.stepa.cz

 

 

"Design je naše hobby." Firma se zabývá výrobou dárkového balení, školních potřeb, kalendářů a diářů s využitím vlastní kreativní grafické tvorby. Nechte se inspirovat originalitou našich výrobků a při nákupu u nás spojíte příjemné s užitečným.
www.stil.cz

 

 

Importér psacích potřeb značek Pentel, Online, Luxor, Perro, Sakura, Waldmann. Dále bílé popisovatelné tabule Hebel-Maul. Produkty Page-up, NicePaper, MagicFlyer. Distribuce výrobků Kores, Sharp, 3M a Leitz.

www.techdrawcz.cz

 

 

 

Vyrábíme školní potřeby,např.: popisovací složky, linkované podložky plastové i papírové, laminované s nápovědou, barevné plastové a modelovací podložky, to vše v různých formátech, dále úkolníčky, zápisníky, periodické soustavy prvků, mapy-šablony.

www.tempo-zlamal.cz

 

 

 

 

Firma Tempus s.r.o. je přímý dovozce a výhradní distributor školních a kancelářských potřeb značek: Europen, Milan, Kangaro, Universal, Dong - a a značkových psacích potřeb Regal.

www.tempus.cz

 

 

 

 

Tiskárny Hořovice - produkce diářů a plánovacích záznamníků v široké materiálové i barevné škále.Diáře dle přání zákazníků s firemní obálkou,reklamní přílohou,záložkou nebo ražbou loga.Knihařské zpracování vazby V1 - V9.

 www.tisk-hor.cz

 

 

 

 Jsme velkoobchod, dodáváme skartovačky KOBRA, laminátory PEAK, vazače, řezačky a spotřební materiál pro prezentaci, technologii pro sublimační potisk GRAWERTON, polygrafické stroje RILECART. Nabízíme kovové hřebeny na cívce - dvojitá spirála TWINWIRE.

www.univox.cz